Mały gość niedzielny roraty 2014

Podkreślić należy także fakt, że gazeta ma stałych czytelników także wśród nauczycieli, katechetów oraz rodziców. W każdym numerze Małego Gościa Niedzielnego, w którym znajdują się różnego rodzaju teksty z dziedzin takich jak historia, sztuka, nauka, zawarte są także informacje dotyczące bieżących wydarzeń mających miejsce w roku liturgicznym. Taki element stanowi dodatek Roraty. W każdym okresie adwentowym można znaleźć tam ciekawe informacje i pomysły, które umilą okres oczekiwania na Boże Narodzenie.

     Mały Gość Niedzielny Roraty 2014 przygotował wyjątkowy serwis adwentowy. Można tam było znaleźć specjalny utwór przygotowany przez Adama Szewczyka, zaśpiewany przez Magdę Anioł. Ten utwór to Solo Dios Basta. Podkreślić należy fakt, ze słowa te często były powtarzane przez świętą pochodzącą z Hiszpanii, która nazywana była św. Teresą. Rzeźba tej świętej umieszczona jest na dekoracji roratnej. Ta przewodniczka adwentowa określana była mianem św. Teresy od Jezusa, Teresą Wielką, albo także św. Teresą z Avila. Urodziła się ona 28 marca 1515 roku. Grudniowy Mały Gość Niedzielny Roraty 2014 zawierał także lampion roratni oraz świąteczna kartkę, an której umieszczony był adres sióstr karmelitanek z Avila. Ponadto redakcja Małego Gościa Niedzielnego przygotowała także różnego rodzaju materiały katechetyczne, które związane są z postacią św. Teresy z Avila. Dodatkowe materiały są bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które pragną zgłębić wiedzę na temat tej wyjątkowej postaci. Była to bardzo ciekawa osoba, której życie zapewne wpłynie na pewną refleksję u niejednego z czytelników.

     Mały Gość Niedzielny to bardzo interesujące pismo, które wpłynie na kształtowanie i obieranie właściwego kierunku w życiu u  każdego młodego katolika. Warto zaznajomić się z bogatymi treściami, które zawarte są w określonym czasopiśmie.

error: Content is protected !!